6 Şubat 2012 Pazartesi

Ofis Makam Masaları

Bir tutkudur makam sahibi olmak. Peki bu makamda sizi en güzel ifade eden araçların başında ofis makam masasının geldiğini biliyor musunuz? Ofis Mobilyaları sektör olrak belli başlı kategorilerden oluşmakta. Bu kategorierin başında da makam takımları, ya da diğer tabiriyle makam masaları gelmektedir.

Küçük ölçekli işletmelerde bütçeye dayalı olarak genelde spot ofis mobilyaları tercih edilmesinin yanı sıra orta ve büyük ölçekli şirketler daha özgün
ofis mobilya ve makam masası tasarımlarını tercih etmektedir. Bu tercih kişiden kişiye ya da kurumdan kuruma değişiklik göstermektedir.

Örnek vermek gerekirse çoğu müşterimiz kendi makamında daha önce hiç kimse tarafından kullanılmamış özgün bir tasarım istemekte. Makam tasarımları çok titiz çalışma gerektimede olup bu çalışmalarımızı bire bir oda ölçülerinde göre dizayn etmek durumundayız. 3D çizimleri bizim tasarımlarımızın olmazsa olmaz bir parçasıdır. Çünkü günümüz müşteri grubu kendi odasında alacağı ofis mobilyasını bire bir görmek istemektedir.


Makam Takımları
tasarımcısı ve üretici olarak bu güne kadar Anka Ofis tasarımlarından şikayet almamış olmak bize guru vermektedir. Bu durum bizim işimizi ne kadar ciddiye aldığımızın bir göstergesidir.

Özel
makam takımları, ya da ofis makam masaları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder