14 Mart 2012 Çarşamba

Aydınlatma Teknikleri ve Ofis Mobilyaları

Ofis Mobilyalarında Aydınlatmanın ÖnemiOfis mobilyalarında, aydınlatmanın önemi nedir? sorusuna verilecek tek cevap elbette "çok ama çok önemlidir" cevabıdır. Peki bu önemin açıklaması nasıl olmal? Gelin bunun cevabını hep birlikte bulalım.
Bir makam odası düşünün şimdi, son tasarım bir makam masası odadaki yerini almış. Makam masasındaki kaplama, boya ve işcilik son teknoloji ve bir numara böyle bir odada kullanıcak aydınlatma teknolojisi ürünü gösterecek bir şekilde tasarlanmalı. Çoğu ofislerde gözümüze çarpan ofis mobilya tasarımları yapılırkenaydınlatmanın bu tasarımlara dahil edilmemesidir.
Anka ofis mobilyaları olarak biz tasarımlarımızda her tasarımıza uygun şekilde bir aydınlatma teknolojisini müşterimize sunuyoruz. Çünkü sonuçta bizim ürünümüzü gösterecek olan durum, o aydınlatmanın kalitesiyle aynı ölçüdedir.Sektör itibariyle örneğin televizyon dünyasında kullanılan ofis mobilyalarını incelediğimizde kaliteli bir aydınlatma sistemi altında her türlü tasarımsal özgünlüğü ön plana çıkaran bir durumla karşılaşıyoruz. Ofis sahnelerinde muhteşem görünen ofis mobilyaları, normal bir müşterimizin odasında aynı görselliği sergilemiyor. İşte bu durumdan şikayetçi olan tasarımcılarımız müşterilerimize kullanıcak aydınlatmanında öneminden bahsetmeden geçemiyor.
Doğru aydınlatma ve ışık sistemleri doğru ofis mobilya tercihlerini doğuruyor. Tasarıma göre ışık seçiminde dikkat edilirse kurumsal kimlik aynı oranda kendini gösteriyor...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder