14 Mart 2012 Çarşamba

İkinci El Ofis Mobiyalarında Verim

2.El Ofis Mobilyaları 


Her sektörde olduğu gibi ofis mobilya sektöründe de ikinci el ürün satışlarının yapıldığı görülmekte. Peki diğer sektörlerin aksine ikinci el ofis mobilyalarında kaliteyi nasıl bulacağız. Gelin bu sorunun cevabının hep birlikte arayalım.2. el ofis mobilyaları genellikle 2. el spot mağazalarının olunduğu yerlerde kolaylıkla bulunabilir. Peki bir müşteri olarak ikinci el ofis mobilyası alırken nelere dikkat etmeliyiz.

 1. 2. el bile olsa bir ofis mobilyası alındığında önce kalitesine bakın
2. Kaliteli hammadeden yapıdığını çözebilirseniz size uygun ergonomide mi onu kontrol edin.
3. İkinci el ofis mobilyası olsa bile görselliğine dikakt edin.

 Yukarıdaki 3 maddeyi taşıyan her ürünü alabilirsiniz. Hatta tamir edilebilecek kısımları varsa her marangoza bunları tamir ettirebilirsiniz? Zorlaşan hayat şartlarında küçük bir ticaret hanede ekmeğini kazanmaya gayret eden her müşterimize tavsiyemiz onun sıfır bir ofis mobilyası almasıdır.

Çünkü artık ofis mobilya sektörü çok gelişmiş durumda. Her bütçeye uygun ofis mobilyasının bulunduğu koskoca bir pazarın içinde herkes kesesine göre kaliteden ödün vermeden istediği mobilyayı alabilir.

Ama illaki 2. el bir ofis mobilyası alınacaksa yukarıda belirttiğim 3 maddeye çok dikkat edilmeli.Biz Anka ofis mobilyaları üreticisi olarak her bütçeye uygun kaliteli mobilyayı üretmeyi taahhüd ediyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder