14 Mart 2012 Çarşamba

Ofis Mobilyalarında Tarihçe

Klasik Ofis Mobilyaları Makam masa takımlarında klasikliğin yeri yıllardır değişmemiş hep yerini korumuştur. Makam gruplarında klasik takımlar seçilirken makam sahibi olan kişi aslında kendi bulunduğu konumu makamını ziyaret eden gerek müşterisine gerekse ziyaretçisini ağırlamakta büyük rol oynar.

 Dışarıdan bakıldığı zaman ilk bakış ve intibah cok önemlidir. İlk bakışta kendi makamını ve mobilya zevkini karşı tarafa hissettirmek her zaman anlatımdan daha ekin olmuştur. Siz makamınız hakkında hiçbir yorup yapma gerigi duymadan kullanmış olduğunuz ofis mobilyanız hem vizyonunuzu hemde ekonomik gücünü yansıtır. Çalışma hayatında her ikisi de bir işletme için vazgeçilemez unsurdur.

Gerek gücü gerekse prestiji yansıtabilmek çok az metaryellerle olur, bunların en başında da ofis mobilyasıgelir.İş prestijinizi çalışmış olduğunuz iş kolunda mal sattığınız müşteriye güven verebilmekte makam grubunuz en etkin rolü üslenir. Sizi çalışmış olduğunuz iş dalı hangisi olursa olsun mal almış olduğunuz satıcılarda makam ve prestijinizi hissederse size daha iyi koşullarda ödeme olanağı sunabilir.

 Bütün bunları düşünerek ANKA OFİS MOBİLYALARI olarak klasik makam masa takımlarında üretmiş olduğumuz HÜNKAR MASA TAKIMI, HAKAN MASA TAKIMI VE BARON MASA TAKIMI gibi mekana göre de uygulama olanakları sunmaktayız.

 Klasikliğin doğal yapısı içersinde her ağacın doğal renk ve ahengiyle uyuşan ahşap oyma ve dogal kaplama maun, venge, gül, abanoz, kayın, bambu, pelesenk ve ceviz ağacının doğal renklerini büro ve ofislere taşımak oldukça beceri, ustalık ve aynı zamanda da tecrübe istemektedir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder