5 Ağustos 2013 Pazartesi

SEO Alanında Doğallık Kavramı

Doğallık SEO çalışmlarındaki anahtar kelimedir. Google yükseltme mantığı doğal popülarite esasına dayanmaktadır. Du doğal popülarite anlayışı içerisinde yapay durumlar farkedilir ve dikkate alınmazlar. Bu yapay çalışmaların sayıca fazla olması dikkate alınmamasının yanı sıra olumsuz olarak dikkate alınır ve sıralamayı bu olumsuz etki yansır...

Doğal popülarite anlayışı içerisinde yapılan paylaşım ve tüm SEO öalışmaları site sahibinin bilgisi dışında yapılan çalışmalar olarak görülmelidir. Bu sayede kullanıcıların siteyi faydalı bularak çeşitli paylaşımlarda bulunduğu izlenimi doğmaktadr.

Sitedeki bir makalenin formlarada, sosyal medyada, imleme sitelerinde gibi SEO'ya katkı sağlayan ortamlarda paylaşılması kullanıcı eliyle yapılıyormuş izlenimi taşımalı ve sitelerin kullanıcıya gerçekten hizmet eden faydalı siteler olgusu oluşturulmalıdır.

Doğallık akgısının temelini oluşturan en öenmli özellik çeşitliliktir. Tek elden  yürütülen çalışmaların doğal görünmemesinin sebebi budur. Bu sebeple yapılan çalışmaların yapısı,zamanı,uygulama biçimi, sayısı gibi kriterlerin çeşitlillik aez etmesi sitenin doğal ve kalıcı yükselmesini sağlamaktadır.

Anka Ofis Mobilyaları/ Atm Büro Mobilyaları

Sizlerde ürettiğimiz hizmetten yararlanmak için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçin;

İhtiyacınız olan makam takımları, yönetici masaları,personel masaları, toplantı masaları, ofis bankoları için;

http://www.ankaofis.net
https://www.facebook.com/ankaofismobilyalari
https://twitter.com/AnkaOfis
Anka Ofis Mobilyaları:

0212 640 24 32
0212 640 24 94

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder