1 Ağustos 2013 Perşembe

Yeni Ekonomide İnsan Kaynağının Gelişimi

Yeni ekonomi ile çalışanlarda aranan özellik bilek gücünden zeka gücüne dönüştü. Bugün, nitelikli insan kaynağına olan talepteki artış da değişimi körükleyen başka bir unsur haline geldi. Artık, küreselleşmenin bilincinde treknolojiyi takip eden değişime açık girişimci ruha sahip bireylerin değeri artıyor.

Büro mobilyaları imalatı genel anlamda fiziki bir güç isteyen iştir. Bir ürün ortaya koymak yoğun emek ister. Ancak gelişen teknolojiyle birlikte insan gücünün fiziki boyutu büro mobilyaları içinde azalmıştır. Makinelerin çokişlevli olması insan omuzlarındaki yükü hafifletmiştir. Ancak bu durum farklı bir alanda güçlenmeye neden olmuştur. Yaratıcılık... Tüm üretim ağırlığı makinelere verildikten sonra işletmeler için farklı ürünler ortaya koymak zorunluluk haline gelmiş müşteriler en farklı olmak için tasarım çalışmalarına yoğunlaşmıştır.

Bu sebeple Anka Büro Mobilyaları proje uygulamalarıyla müşterileri ürünleri almadan önce mekanlarındaki duruşunu görebilmekte ve seçimlerini bu çalışmalar doğrultusunda sağlıklı şekilde yapabilmektedirler.

Sizlerde ürettiğimiz hizmetten yararlanmak için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçin;

İhtiyacınız olan makam takımları, yönetici masaları,personel masaları, toplantı masaları, ofis bankoları için;

http://www.ankaofis.net
https://twitter.com/AnkaOfis
https://www.facebook.com/ankaofismobilyalari


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder