2 Eylül 2013 Pazartesi

Çağrı Merkezi Kurulumu

Günümüzde her firma müşteri odaklı hizmet vermektedir bu kaçınılmazdır. Bunun yanında satış sonrası hizmet yani müşteri hizmetleri birimi olmazsa olmaz haline gelmiştir. Bu durumda çağrı merkezi gibi bir oluşumu doğurmuş kurumsal olanın dışında kurumsallaşmaza yatkın şirketler dahi çağrı merzeki kurarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Çağrı merkezi bilişim ağırlıklı alanlar olduğundan, çok fazla personeli içinde barındırdığından maliyeti yüksek çalışma alanlarıdır. Maliyetinin yanında alanların etkin kullanımı çok ama çok önemlidir. Bunun için Büro Mobilyaları üreticileri personel masaları içerisinde geliştirdikleri çalışma istasyonları ile bu sorunu çözmeye çalışırlar.

Anka Ofis Mobilyaları bir çok çağrı merkezi kurmuş, bununla beraber gerekli mobilyalarda yaratıcı ve özgün tasarımlara da imza atmıştır. Çok fazla insanın bir arada ve etkin şekilde çalışmalarına olanak veren çalışma istasyonlarına firmamızda ulşabilirsiniz..

Anka Ofis Mobilyaları/ Atm Büro Mobilyaları

Sizlerde ürettiğimiz hizmetten yararlanmak için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçin;
İhtiyacınız olan makam takımları, yönetici masaları,personel masaları, toplantı masaları, ofis bankoları için;http://www.ankaofis.net
https://www.facebook.com/ankaofismobilyalari
https://twitter.com/AnkaOfis


Anka Ofis Mobilyaları
Toplantı Masaları
0212 640 24 32
0212 640 24 94


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder