4 Ekim 2013 Cuma

Tüyap Adana Mobilya ve Dekorasyon Fuarı

Daha öncede bloglarımız da bu seneki mobilya fuarları hakkında bilgileri sizinle paylaşmıştık. 25-29 Eylül günlerinde gerçekleşen Tüyap Adana Mobilya ve Dekorasyon fuarı da bunlardan birisiydi. Sekötrdeki yeni ürünlerin tanıtımının yapıldığı, moda olan ürünler ve renkler hakkında bir çok ayrıntının bulunduğu fuaraysa katılım yoğundu.

Tüyap Adana Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından gerçekleştirilen Adana Mobilya Dekorasyon Fuarı kapılarını 25 – 29 Eylül tarihleri arasında açtı.

Adana Marangoz ve Mobilyacılar Odası, Adana Mobilyacılar Sitesi, Adana Ticaret Odası 24. Grup Meslek Komitesi, Çukurova Fuarcılık Anonim Şirketi, Antakya Hızarcılar ve Mobilyacılar Odası, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı, Adana Ticaret Odası, Adana Sanayi Odası, Adana Büyükşehir Belediyesi ve Adana Valiliği’nin destekleri ile hazırlanan fuar, bu yıl 7. kez gerçekleşti.

Adana 7. Ev ve Ofis Mobilyaları, Dekorasyon, Aydınlatma, Ev Tekstili, Bahçe Mobilyaları, Ev Elektroniği ve Aksesuarları Fuarı adı altında Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen fuar, bölgede bir marka konumuna geldi.

Mobilya alanında faaliyet gösteren bölgenin üretici ve ihracatçı firmalarının katılacağı fuar, sektörde bölgenin gücünü göstermekte ve Adana başta olmak üzere, Afyon, Bursa, Hatay, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Mersin ve Osmaniye’den 100 firmanın katılımı ile düzenlenmektedir.

Bu yıl da fuarda ev mobilyaları, oturma grupları mutfak mobilyaları, ofis mobilyaları, dekorasyon üniteleri ve aksesuarları sergilenen fuarda bu yıl, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı tarafından Hatay, Kahramanmaraş ve Osmaniye’den katılımcı firmalar desteklendi.

Bağlı olduğumuz ofis mobilyaları sektörün içinde gerçekleşen ve gerçekleşecek olan furlar hakkında sizlere bilgi vermeye devame deceğiz. Büro mobilyaları alanındaki gelişmelerin takip edildiği bu fuarların gerekliliğini her fırsatta yazıp çiziyoruz...

Toplantı masaları model incelemeleri yakında...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder