10 Aralık 2013 Salı

Personelleriniz İçin Doğru Ürünler


Personellerinizin çalışma akışında engellerle karşılaşmaması doğrudan iş başarısını etkileyecektir. Ofiste akış yoğundur, yorucudur, dikkat gerektirir bu koordinasyonun bozulmaması içinse çalışanlarla doğru ofis mobilyalarının buluşturulması, doğru teknolojik aletlerin ofise yerleştirilmesi; doğru materyallerle doğru işlerin yapılması mümkündür.

Peki kurumunuzda personelleriniz için nasıl çalışma alanları sağlayabilirsiniz? 

Personel masalarında yansımayan tabla kullanılması gerekir. Bunun toplantı masalarında da geçerli olduğunu belirtmek isterim.. Motivasyonun ve konsantrasyon sağlam tutulması gereken işlerde mat tabla kullanmak faydalı olacaktır. Kablolar... Masanın üzerinden geçen birbirine karışan kablolar için doğru kablo kanallarıyla kesin çözüm şarttır bu hem çalışma alanındaki kaybı önler hem de  karışık görünümü engeller.
Çoklu çalışma istasyonlarında bölücü paneller kullanılarak etkin çalışma alanları kazanılır. Bu paneller çalışanın doğrudan karşısında olan bölmeler olduğundan dikkat dağıtmayacak renkte ve maddeden üretilmesi önemlidir. Yine personellerine sağladığınız büro mobilyalarında arşivleme işlemi için etkin etajer ve kütüphane fonksiyonunu mutlaka sağlamalısınız. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder