3 Ocak 2014 Cuma

Personelleriniz İçin Uygun Ofis Mobilyaları


Mobilya yaşantımızın olmazsa olmaz paralarından birisidir; ev dizaynında ofis dizaynında da kullanılan mobilyanın kalite ve uyumu doğrudan yaşam standartlarımızı etkiler. Özellikle ofis kurulumunda kaliteli iş sonuçları için kaliteli alanların gerekliliği özellikle belirtilirken personelleriniz için ne tür çalışma alanları sağlayabileceğiniz hakkında bir kaç bilgi vermek isterim..Mobilya kullanıcıları için hareket alanı son derece önemlidir. Gereksiz eklentilerle kalabalıklaşan ürünler kısıtlı kullanım imkanı sağlar ve iş akışını son derece olumsuz etkiler bu nedenle personelleriniz için düşündüğünüz ofis mobilyalarında özellikle hareket alanı sağlayacak yerleşimler seçmelisiniz. Dolapların açılır pozisyonda çalışana bıraktığı alan; koltuğunun çalışma alnında gezebilme imkanı; masa tablasının genişliği tüm bunlar çalışanınızın performansını doğrudan etkileyecek faktörlerdir.

Bunun yanında kalabalık kadrolar ve ekip çalışmaları için üretilen çoklu çalışma istasyonları firmanız için yer tasarrufu sağlayacaktır hem de ekip içerisine iletişim kesintisini en aza indirerek etkin çalışma olanağı sağlayacak ürünlerdir. Bu büro mobilyaları tasarımları ayrıca firmanıza modern bir görünüm sağlar..

Ayrıca çalışanlarınız için şık toplantı masaları ile departman toplantılarını rahatlıkla yapabileceği bir alan sağlamayı unutmayın!
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder