24 Mart 2014 Pazartesi

Firma İçin Gerekli Olan Mobilyalar Nelerdir ?Çalışma alanlarının işlevsel ve fonksiyonel hale dönüşmesi için son zamanlarda geliştirilen ofis mobilyaları göz dolduruyor. Ofislerin yoğun iş alanları haline dönüştüğü tüm sektörlerde ihtiyaç işleyişte kolaylık sağlayacak ürünlerdir. 


Sizlerle ofisleriniz için kullanabileceğiniz şık dizayna sahip ve aynı zamanda işlevsel bir kaç mobilya seçeneği paylaşmak istiyorum. Dekorasyon çalışmalarında önem kazanan mobilyalar imaj çalışmalarını da doğrudan rol oynayan ürünler haline geldi. Tasarım ürünlerin ilgi gördüğü günümüzde görsellik en önemli olgu.. İşte bir firma için gerekli olacak ürünlerden seçenekler..
Makam Takımları: Firmanın beyni olan makam odaları bu sorumluluğunu görüntüsü ile yansıtmalıdır. Keskin çizgilerle netliğin yansıtılması iş disiplininiz için de çıkarımlar sağlar. Genelde koyu tonların kullanıldığı alanlarda mobilyanın doygunluğu önemlidir.


Yönetici Masaları: Daha soft çizgilerle tasarlanan bu ürünlerde önemli olan hareket alanlarıdır. Yönetim alanları iş sistemin planlanıp uygulandığı alanlardır. 


Personel Masaları: İş trafiğinin en yoğun olduğu iş alanları. Personelin motivasyonunu yüksek tutacak, iş akışına uyum sağlayacak tasarımalrın bu alanlarda birleşmesi önemlidir. Bu alanda kullanılan her ayrıntı her mobilya iş başarısını doğrudan etkiler..


Toplantı Masaları: Önemli kararların alındığı, önemli görüşmelerin yapıldığı bu alanlar mutlaka doğru bir dizayna sahip ofis mobilyaları ile oluşturulmalıdır. 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder