1 Nisan 2014 Salı

Mobilya Tasarımlarında Farklı ÇizgilerÇalışma ve yaşam alanlarının rahatlığı yaşam kalitesini arttıran en önemli etkenlerden birisidir. Mobilyalarının yaşam alanlarımızdaki dizayn ve tasarımı,koşulları iyileştirmesi tüm bunlar son derece önemli etkinliklerdir. Dekorasyon çalışmalarında en önemli şey; mekanın analizidir. Mekanın aldığı ışık, sahip olduğu renk, ölçüleri gibi etkenler tasarım ve dekorasyon çalışmalarının başında gelir.


ofis mobilyaları


Mekanınızın fiziksel özelliklerine göre yapılan tasarımlar ihtiyacınıza uygun eklentilerle gerçekleşerek; yaşam alanlarınızı istediğiniz gibi dekore etmenize de yardımcı olacaktır. Kişisel zevklerinizi yansıtabilmeniz içinde mekanınızı tanıyor olabilmek gereklidir. Her beğenilen ürün her alana olmaz; ölçü olsa renk olmaz.. 

Ofis dekorasyon çalışmalarında son dönemde gözlenen kişisel beğenilerle paralel ofis mobilyaları üretimi sektörü farklı bir boyuta taşıdı. Aslında bu akımın home ofis değişiminden sonra firmalara da yansıdığını söyleyebiliriz. Eski ofis dekorasyon çalışmalarında işlevsel büro mobilyaları ve koltuklarla iş bitiyordu. Ancak şimdi durum tamamen farklı.Firmaların her alanında son derece farklı, tasarımlar dikkat çekiyor. Özel ayrıntılarla yakalanan özel çalışma alanları, kişisel ayrıntılar, farklı renk tonları ofislerin basmakalıp dekorasyon çalışmalarından tamamen kurtardı. Bu durumu ofislerin her alanında görmek mümkün; en standart ürün olan toplantı masalarında bile farklı tasarımlar dikkat çekiyor...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder