24 Temmuz 2014 Perşembe

Çalışma Masaları ve Anka Serisi


Anka Ofis Mobilyaları; modüler çalışma masası sistemleri ile; kalabalık personel kadrolarınıza uygun tasarımları sizlere sunuyor. Anka Serisinin her bir elemanı; çalışma alanlarınızda profesyonel çözümler sunarak, iş akışını engellemeyecek tam tersi destekleyecek eklentilerle özel personel masalarını sunuyor.

çalışma masaları modelleri
Ofis mobilyaları firmalarınız da var olan iş akışını düzenleyebileceğiniz başlıca ürünlerden birisidir. Özellikle kalabalık personel grupları için doğru eklentilerin mevcut olduğu çalışma masalarının fonksiyonları iş sağlığından başarısına kadar önem arz eder. Anka Ofis Mobilyaları bu amaçla Anka Serisinde çalışanı rahat ettirecek her fonksiyonu düşünmüş.


Peki Anka Serisini diğerlerinden ayıran fark neler ?

Anka Serisinin her üyesi kullanıcılarını rahat ettirmek amacıyla tasarlanmış ve üretilmiştir. Çoklu çalışma masaları olarak adlandırabileceğimiz seri iki kişiden fazla çalışanın bir arada çalışmalarını kolaylaştıracak formda üretilmektedir. Çalışanlara ayrılan masa payı; işlemlerini rahatlıkla yapmalarını, kendilerine özel alan sağlanmasını mümkün kılarak kalabalık bir ortamda bile motivasyonlarını düşürmeyecek rahatlık ve genişliğe sahiptir. Masalar özel bölücü panellerle birbirlerinden ayrılarak montelenir. Bu sayede her bir çalışana özel çalışma alanı sağlanmış olur. Özel kasa taşıyıcıları ve kablo kanalları sayesinde masada olmaması gereken tüm nesneler gizlenebilir ve çıkışları organize edilebilir.

Anka Serisi bir arada çalışmayı organize edecek şekilde tasarlanmış olasa da ayrı ayrı kullanılada bilir. Dilerseniz çalışma masasını birbirinden ayırıp tekli masalar haline de getirebilirsiniz. Bunun yanında en büyük avantajı özellikle ekip çalışmalarında kolektif bir çalışma alanı sunmasıdır. İletişimin kesilmediği ve paylaşımın etkin olduğu bu çalışma istasyonları aslında ofis mobilyaları arasında en aktif ve etkin ürünlerden birisidir.


Anka Serisinde ki tüm ürünlere dilediğiniz renk ve ölçülerde sahip olabilirsiniz. Projeleriniz için değerlendirmek isterseniz Anka Ofis'e ulaşmanız yeterli...


Firmaların en yorucu ve yoğun etkinliklerinden birisi uzun süren toplantılardır. Peki toplantı odalarının dekorasyonu ne kadar önemlidir? İşte toplantı masaları ve dekorasyonu için bir kaç ipucu... http://ankaofis.net/ofis-mobilyalari/toplanti-masalari


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder