8 Aralık 2014 Pazartesi

Çalışanlarınız İçin En Doğru Ofis MobilyalarıPersonel masaları ofis mobilyaları sektörünün en önemli parçalarından birisidir. Nedeni ise; bir firma için personeli en önemli parçalarından birisidir. Bu karşılıklı yararlanmada en ufak bir sekme olursa başarı ve memnuniyet oranı hızla yok olur. Bu nedenle insanlar var olduğu zamandan bu yana etrafında sadece olması gereken nesneleri bulundurur yani sadece ihtiyacı olanlar etrafında konumlanır. Bunun dışında her ayrıntı kişi için kalabalık ve gereksizdir. Bu durumda karşımıza çıkan etkinlik ise dizayndır.

personel masaları modelleri


Bu durumu göz önüne alarak personelleriniz için ne gibi özellikleri belirleyip, çalışma alanları oluşturabilirsiniz?

Personelleriniz için ayırdığınız mekanlarda önceliğiniz işlevsellik olmalıdır. Çalışanlarınız iş akışını sistemleştiren, firmalarınız en önemli parçalarından birisidir. Çalışan bir sistemin olmadığı yer de sistem oluşamaz. Bu nedenle bu sistemi hem oluşturmalı hemde işlevsel hale getirmelisiniz. Bunun için öncelikli hedefiniz bu mekanların dizaynında fonksiyonel ayrıntıların ön plana çıkmasıdır. Sektörünüz için gerekli olan tüm teknolojik düzeneğin çalışma alanında konumlandırılmış olması gerekir. Çalışanlarınız için seçtiğiniz ofis mobilyalarının ergonomik ve rahat çalışma alanları sunuyor olması gerekir. Bununla beraber; kurum kimliğinizi yansıtmanız da bütünsellik kazanmanız için ve personelinize "sen buraya aitsin" hissi yaratmak için de önemli bir ayrıntıdır. Kurum renklerinin kullanılan aksesuarlarda taşınıyor olması, logonun belli alanlarda kullanılması önemlidir. Çalışanlarınız için seçtiğiniz dinlenme alanları, ofis koltukları, toplantı masaları yani iş görülen her alan özenle bir araya getirilmeli, eğer çalışanınıza özel ürünler sunarsanız, özel ve değerli olduklarını hissedecektir. Bu da firmanıza iş olarak geri döner.

Anka Ofis Mobilyaları; bu amaçla müşterilerine en doğru ürünleri bir arada sunabilmek, koordineli çalışma alanları oluşturmak için proje hizmeti sunmaktadır. Firmalarınız da uygulayacağınız tüm dekorasyon çalışmaları için Anka Ofis tasarımcıları ile kurumsal kimliğinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun projeyi şekillendirip, çalışma alanlarınıza uygulata bilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder