1 Aralık 2014 Pazartesi

Ofisleriniz İçin En Uygun Ofis Dolap Sistemi

Ofis dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi, kullanıcı odaklı bir dizayn sağlamaktır. Ofis içerisinde kullanılacak her ürün ve aksesuarın kullanıcılarına engel değil aksine çözüm sunması hem iş başarısı hem keyifli iş süreci için mutlaka sağlanmalıdır. Anka Ofis Mobilyaları kullanıcıları için en iyi hizmet ve ürünü sunmayı amaçlamış ve bunun için özel ofis sistemleri geliştirmiştir. Firmanız ve iş alanınız için en ideal ölçümlerle aktif kullanılabilecek alanlara; çalışanların hareket alanını kısıtlamadan; fonksiyonel çözümler sağlamak için ofis dolapları sistemlerini geliştirerek özel tasarımları sektöre sunmuştur.

ofis dolap sistemleri


Çalışma alanınıza en uygun dolap sistemi nasıl yapılmaktadır? Anka Ofis keşif ekibi uygulama yapılacak alanın fiziksel tüm özelliklerini ortaya çıkaracak ölçümleri yaparak; çalışılabilecek maksimum ortamı ortaya çıkarıp gerekli yerleşimi uygulamaktadır. Bu sayede hem çalışılacak alanın gerçek ölçülerine en uygun ofis mobilyaları dizayn belirlenmiş olur hem de dekorasyonun ön izlemesi sağlanmaktadır. Ayrıca her uygulama için farklı bir çok renk seçeneği de sunan Anka Ofis ihtiyacınız olan her ayrıntıyı çalışma alanınıza sağlar. Keşif ekibi ve deneyimli üretim birimi sayesinde kaliteli, şık ve modern çalışma alanlarına sahip olabilir, çalışanlarınız için en iyi alanı oluşturabilirsiniz.

Keşif ve yerleşim hizmetimizden firmanız için ihtiyaç duyduğunuz her alanda uygulama imkanına da sahipsiniz. İster toplantı salonunuza seçeceğiniz bir toplantı masası olsun isterse karşılama alanlarınız için ofis bankosu; gerekli duyulan her alan için aynı derecede ve alakada hizmeti Anka Ofis ‘de bulabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder