5 Mart 2015 Perşembe

Ofisinize Renk KatınÇalışma alanlarınızda kişisel zevklerinizi ve özelliklerinizi yansıtabileceğiniz yepyeni tasarımlar ofis mobilyaları sektöründe kendini gösteriyor. Tasarımların her geçen gün daha özel formlarla çizildiği ve çizgilerin kurum kimliğini yansıttığı özgün mobilyalarla firma içerisinde özel çalışma alanları dekore edebilmek çok daha kolay. Özellikle proje bazlı çalışma sisteminin üreticiler tarafından benimsendiği bu dönemde ihtiyacınız olan noktalarda doğru dizayn çalışmalarının etüdü çok daha kolay ve hızlı yapıldığından hem ekonomik hem de zaman anlamında ciddi tasarruf edilebilmekte.

Firma içerisinde oluşturulacak dizayna özel büro mobilyaları sağlamak ve ergonomik çalışma düzenini ofis içerisinde yerleştirmek anlamında tasarımların odak noktaları da bir hayli değişti. Daha teknik ve malzemelerin uyumunun saptandığı tasarımlar sadece dekorasyon içerisinde ki özel duruşuyla değil ergonomik ve fonksiyonel yapılarıyla da modüler ofis sisteminin kurulmasında büyük kolaylık sağlıyor.

modern çalışma koltuğu
Mody Lika Sandalye 

Kurumsal firmalarda firma kimliğinin dekorasyon içerisinde yansıtılması bütünlük anlamında hem çalışanlar hem müşteriler için son derece önemlidir. Proje bazlı çalışma sistemi de aslında bu ihtiyaçla doğmuştur. Firma içerisinde her departman için tek bir çizgide farklı uyarlamalarla gerçekleştirilebilen dekorasyon çalışmaları sayesinde hem firma kimliği tasarımlarda yansıtabilmektedirler hem de bütünsel bir dizayn ortaya çıkabilmektedir. Detaylandırma işleminin daha kolay yapıldığı, ihtiyaç noktalarının daha rahat belirlendiği proje çalışmalarıyla ergonomik ve özel çalışmalar doğruca gerçekleştirilebiliyor. 

Çalışma alanlarında ihtiyaca uygun tasarımların da bu sayede tasarımcılar tarafından belirlenerek üretilebilir hale gelmesi de elbette daha kolay oluyor. Tasarımlar incelendiği daha çok pratik çözümler üreten işleyişe uyum sağlayan ve modern mobilyaların daha çok tercih edilmeye başlandığını bu sayede kolaylıkla söyleyebiliriz. Aynı zamanda renk ve malzeme anlamında da ofis sektöründe farklı çalışmalar yapılmaktadır. Daha canlı renklerin kullanıldığı yepyeni tasarımlar, daha parlak malzemeler ile ofis mobilyaları tasarımları da kendi trendini oluşturmuştur. 


pratik çalışma masası modelleri
Seren Çalışma MasasıHiç yorum yok:

Yorum Gönder